O Kancelarii

Założycielem Kancelarii jest radca prawny Agnieszka Baudet , członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

Misją kancelarii jest wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, a także zrozumienie istoty działalności biznesowej naszych Klientów. Jesteśmy nie tylko profesjonalnym doradcą prawnym, ale przede wszystkim zapewniamy bezpieczeństwo prawne, dostarczamy szybkie i skuteczne rozwiązania, które pozwolą wzmocnić pozycję rynkową naszych Klientów.

Świadczenie kompleksowej obsługi prawnej wymaga specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin prawa. Doświadczenie zawodowe radcy prawnego Agnieszki Baudet pozwala sprostać tym oczekiwaniom.

Docelowymi Klientami kancelarii są przede wszystkim przedsiębiorcy, w tym spółki prawa handlowego oraz przedsiębiorcy - rolnicy.

Kancelaria od lat zajmuje się rolnictwem i prowadzi najtrudniejsze sprawy na rzecz rolników. Obecnie Kancelaria prowadzi sprawy w zakresie sporów rolników z:

  • Agencją Nieruchomości Rolnych - o wyłączenia 30% użytków rolnych, konsultacji umów dzierżawy, wpisu umowy dzierżawy do księgi wieczystej, sprawdzanie operatów szacunkowych, 
  • Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o  dopłaty i dotacje w Wojewódzkich Sądach Administracyjnych i przy sporządzaniu i rozpoznaniu skarg kasacyjnych przed Naczelnym Sądem Administracyjnym,
  • Agencją Rynku Rolnego - dopłaty do odnawialnych źródeł energii, 
  • Kołami Łowieckimi o szkody łowieckie,
  • KANCELARIA SKUTECZNIE POMAGA w temacie:
  • Prawa wspólnotowego i funduszy unijnych - doradztwo w zakresie reorganizacji gospodarstw celem powiększenia dochodu oraz płatności i dopłat,
  • Prawa cywilnego, gospodarczego i podatkowego - (sprawy o płatności za płody rolne i inne, rejestracja spółek prawa handlowego, zabezpieczanie roszczeń, tworzenie umów i ich konsultacja w tym umowy pod odnawialne źródła energii).
  • NOWOŚĆ !!!- stała obsługa prawna rolników indywidualnych i spółek rolnych, którzy zakupili pakiet I, II, III.
  • SZKOLENIA!!! - prawo rolne na indywidualne zamówienia.

Największy ostatni sukces!!!!

Radca prawny Agnieszka Baudet i jej Kancelaria  doprowadziły w kwietniu 2013r. do wydania przez Komisję Europejską decyzji nakazującej Polsce zmianę ustawy o krajowym systemie ewidencji poprzez wprowadzenie możliwości nadawania każdemu z małżonków odrębnego numeru na jego gospodarstwo rolne.

Pokrzywdzeni małżonkowie - rolnicy przez obecny system mają prawo wnosić o  odszkodowanie. 

Miło nam będzie powitać Państwa w gronie współpracujących z nami Klientów !

Polecamy stałą obsługę prawną poprzez zakup abonamentu rocznego - dzięki temu zmiany w prawie i nieprzeanalizowane przez prawników umowy Państwa nie zaskoczą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Kancelarii w zakładce "zakres usług” i „rozliczenia”

Logowanie użytkownika

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Dane kontaktowe

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO „AGRA”
Agnieszka Baudet radca prawny


adres:
ul. Kościuszki 7/1
11-700 Mrągowo

kontakt:
tel.: 604 453 115
fax: (89) 742 94 95
e-mail:

czynne od pn-pt w godz. 8.30-16.30
© copyright agra.pl. All rights reserved. Created by: CIRUTdesign