O Kancelarii

Radca Prawny Agnieszka Baudet

Jestem absolwentką wydziału prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Odbyłam aplikację w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Jednocześnie ukończyłam studia podyplomowe z diagnostyki w ochronie roślin na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Jest członkiem Olsztyńskiej Izby Radców

Obecnie jestem sędzią Sądu Dyscyplinarnego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych.

Od początku moją specjalizacją było prawo cywilne, prawo spółek handlowych, nieruchomości, prawo wspólnotowe i prawo administracyjne oraz w dużej mierze prawo rolne.

Od 10 lat zajmuję się oprócz prawem także gospodarstwem rolnym, stąd moja wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarstwa rolnego, jego problemów i wymogów po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

W czasie studiów oraz w czasie aplikacji rozwijałam umiejętności w zakresie prawa wspólnotowego, znam sprawy i problemy rolników z błędnie interpretowanymi Rozporządzeniami Ministerstwa Rolnictwa. Mam w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i sukcesy, jak zmiana definicji trwałych łąk i pastwisk, zmiana wymogów w zakresie zgody współwłaściciela nieruchomości na inwestycje w gospodarstwie rolnym, obecnie uzyskałam opinię Parlamentu Europejskiego o prawie małżonków z rozdzielnością majątkową do odrębnych numerów identyfikacyjnych na gospodarstwa.

Z takim właśnie założeniem powstała pierwsza w Polsce Kancelaria „AGRA” zajmująca się także prawem rolnym. Obecnie wychodzę na rynek z nową propozycją, by jeszcze bardziej pomagać rolnikom i stworzyłam serwer prawny dostępny tylko dla rolników na mojej stronie internetowej.

Logowanie użytkownika

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:

Nie pamiętasz hasła?

Dane kontaktowe

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO „AGRA”
Agnieszka Baudet radca prawny


adres:
ul. Kościuszki 7/1
11-700 Mrągowo

kontakt:
tel.: 604 453 115
fax: (89) 742 94 95
e-mail:

czynne od pn-pt w godz. 8.30-16.30
© copyright agra.pl. All rights reserved. Created by: CIRUTdesign